Warsztaty Hands-On

Open source your mind - Open Source Day

Poinformuj znajomego

Warsztaty Hands-On

Zapraszamy również na ekskluzywne warsztaty Hands-On, które będą odbywać się w kuluarach konferencji. W celu rejestracji prosimy o wysłanie maila na adres ks[at]bel.pl z wybranym tytułem warsztatu. Liczba miejsć jest niestety mocno ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

 13.00 - 13.30 - Red Hat Enterprise Linux 6 (Artur Dworak)
Celem warsztatów jest zapoznanie użytkowników z możliwościami zarządzania z wykorzystaniem zasobów w systemie operacyjnym Red Hat Enterprise Linux.13.30 - 14.00  - Red Hat Software Storage Apliance (Tomasz Dziedzic)
Celem warsztatów jest zapoznanie użytkowników z podstawową funkcjonalnością równoległego systemu plików. Poruszymy tematy związane zarówno z tworzeniem jak i użytkowniem woluminów systemu GlusterFS.14.00 - 14.30 - EnterpriseDB Postgres Plus (Przemysław Deć)
Celem warsztatów jest zapoznanie użytkowników z nową składnią SQL dostępną w Postgres Plus Advanced Server 9.1 w ramach kompatybilności z Oracle. Przedstawiona zostanie składnia pozwalająca na automatyczne tworzenie i modyfikowanie partycji w bazie danych.14.45 - 15.15 - WALLF Enterprise (Leszek Miś)
Celem warsztatów jest zapoznanie użytkowników z podstawową funkcjonalnością WALLF Web Gateway, głównie skupiając się na module WAF (mod_security). Poruszona zostanie tematyka dotycząca (nie)bezpieczeństwa aplikacji webowych w ujęciu o środowisko enterprise.15.15 - 15.45 - JBoss Operations Network (Przemysław Kuźnicki)
Celem warsztatów jest zapoznanie użytkowników z podstawową funkcjonalnością JBoss Operations Networ 3.0. Poruszymy tematy związane z trzema głównymi aspektami działania JON 3.0, oraz pokażemy jak działa zarządzanie i wersjonowanie aplikacji/środowiska w funkcji Bundle.