Partnerzy

Open source your mind - Open Source Day

Poinformuj znajomego

Partnerzy

logo red hatŚwiatowy lider na rynku dostawców rozwiązań open source. Produkty Red Hat i JBoss pozwalają na podnoszenie wydajności, redukcję kosztów oraz gwarantują jakosć, którą zapewnie wolne oprogramowanie i otwarty kod źródłowy. Czołowe produkty takie jak Red Hat Enterprise Linux czy platforma JBoss od wielu lat zajmują czołowe miejsca w rankingach produktów open source i zdobywają zaufanie klientów zarówno z sektora enterprise jak i małych i średnich przedsiębiorstw

 


eXo Platform

eXo jest narzędziem, które dzięki społecznej współpracy oraz treściom opartym na intranetach, stronach internetowych i konsolach pomaga firmom łączyć pracowników, klientów oraz deweloperów. eXo oferuje zestaw usług w zakresie obsługi społecznej,  który dostępny jest jako oprogramowanie do pobrania lub też w "chmurze" do budowania i wdrażania stron internetowych, zarządzania treścią www, treścią społeczną oraz tworzenia gadżetów i  konsol do mobilnych urządzeń lub środowisk informatycznych w chmurze. Przy tym wszystkim przyczyniamy się do rozwoju i wykorzystania najlepszych w swojej klasie technologii open source.

 


alfrescoAlfresco jest najbardziej skalowalną platformą stworzoną w technologii Java, która pozwala uzyskać większa wydajność przy wykorzystaniu standardowego sprzętu i oprogramowania. Dzięki temu można m.in. obsłużyć większą liczbę użytkowników na tym samym sprzęcie, obniżyć łączny koszt eksploatacji oraz Łatwo klastrować, łączyć i replikować zawartość dla osiągnięcia wydajności typowej dla technologii Web 2.0

 


Linux PolskaLinux Polska Sp. z o.  o. jest podmiotem wyspecjalizowanym w oferowaniu, wdrażaniu    i wspieraniu rozwiązań Open Source. Oferta firmy jest zbudowana w taki sposób, aby wypełniała wszystkie obszary potrzeb klientów w oparciu o produkty otwarte. Jako jedyni w Polsce posiadamy najwyższy status partnerski firmy Red Hat Inc. (Premier Business Partner) w obszarach: wirtualizacja, middleware, platforma. Naszymi partnerami technologicznymi są również inni światowi liderzy rozwiązań Open Source w tym: Alfresco, EnterpriseDB, Zenoss, Zarafa, Exo, wykorzystujemy rozwiązania Puppet Labs, TrustWave SpiderLabs. Specjalizacja, innowacyjność i kompetencje zespołu pozwoliły nam z powodzeniem zrealizować wiele kluczowych projektów we wszystkich działach gospodarki. Obsługujemy największe polskie przedsiębiorstwa i instytucje rządowe.

 


Hewlett PackardHP tworzy nowe rozwiązania technologiczne, które mają znaczący wpływ na życie ludzi, biznes i społeczeństwo. Jako największe na świecie przedsiębiorstwo z branży zaawansowanych technologii, HP dostarcza szerokie portfolio produktów, obejmujące drukarki, komputery osobiste, oprogramowanie, usługi i infrastrukturę informatyczną. Więcej informacji na temat HP można znaleźć pod adresem http://www.hp.com/.

 


Intel logoFirma Intel wprowadza innowacje w celu uczynienia naszego życia bardziej pasjonującym, doskonalszym i łatwiejszym. Nigdy nie ustajemy w naszej pracy. Naszym celem jest wykonanie kolejnego wielkiego skoku – w zakresie technologii, edukacji, kultury, procesu technologicznego i odpowiedzialności społecznej. Zawsze staramy się dostarczać rozwiązania, które zadowolą każdego.

 


EnterpriseDB EnterpriseDB - Wiodący dostawca produktów i usług bazujących na PostgreSQL - najbardziej zaawansowanej bazie danych typu opensource. Jako organizacja Postgres Enterprice wspiera przedsiębiorstwa w odkrywaniu, ewaluacji, tworzeniu, wdrażaniu i rozwoju otwartych baz danych. EnterpriseDB stanowi dobrą alternatywę dla przedsiębiorst ograniczjących koszty Oracle`a.

 


OpenSaaSOpenSaaS Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży informatycznej. Firma istnieje od 2010 roku zapewniając kompleksową obsługę wszystkich przedsiębiorstw w zakresie technologii internetowych. Specjalizujemy się w otwartym oprogramowaniu, które idealnie nadaje się do zastosowań w biznesie. Oprogramowanie o otwartym kodzie pozwala nam dopasować system do wymagań i profilu każdego z Klientów indywidualnie, tworząc je idealnym narzędziem w rękach przedsiębiorcy. Staramy się, przenikać w społeczności tworzące otwarte oprogramowanie i razem z nimi tworzyć jeszcze lepsze jutro.

 


systemyzarzadzaniaIT
Systemy Zarządzania IT to firma specjalizująca się w rozwiązaniach do zarządzania infrastrukturą informatyczną oraz technologiach Open Source. Istniejemy na rynku od 1996 roku, pod aktualna nazwą od roku 2007. Naszym głównym celem jest optymalizacja wydatków ponoszonych przez Działy IT na utrzymanie i zarządzanie swoją własną infrastrukturą, jak również redukcja kosztów świadczonych usług.

 


AcatiAcati ILG Sp. z o.o. Jesteśmy młodą spółką technologiczną w dziedzinie IT, ukierunkowaną i specjalizującą się w rozwiązaniach klasy enterprise. Doświadczony zespół certyfikowanych inżynierów i osób współpracujących, wywodzących się z dużych korporacji najróżniejszych branż i sektorów gospodarki, umożliwia doradztwo, wdrożenie i utrzymanie szeroko rozumianych rozwiązań informatycznych w sposób profesjonalny i zgodny z najnowszymi metodykami prowadzenia projektów, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Szczególny nacisk kładziemy na rozwiązania typu Open Source, czego wyrazem jest ścisła współpraca z firmą RedHat, czego ukoronowaniem jest status partnera tego wiodącego dostawcy.

 


EM&CA
EM&CA jest dostawcą rozwiązania służącego do monitoringu infrastruktury informatycznej klasy Enterprise. Flagowy produkt w ofercie jakim jest op5 Monitor nadzoruje całą infrastrukturę  IT począwszy od serwerów Windows i Unix, urządzeń sieciowych i telefonicznych, wszystkich baz danych i portali WWW kończąc na czujnikach temperatury, wilgotności oraz zalania. Architektura  systemu i jego skalowalność pozwala na monitorowanie parametrów krytycznych  środowiska IT   zarówno w małych i średnich przedsiębiorstwach jak i  dużych organizacjach  obsługujących  kilka tysięcy aktywnych adresów IP. Lista klientów w Polsce obejmuje spółki i grupy kapitałowe, a także instytucje rządowe takie jak: Tauron Wytwarzanie S.A., Dalkia Services S.A., Agencja Rynku Rolnego, Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny,  Nowa Itaka Sp. z o.o., ENERGA Elektrownie Ostrołęka S.A. ...

 


Zarafa Collaboration Platform to zaawansowana platforma współpracy grupowej łącząca w sobie funkcjonalność oprogramowania typu MS Outlook wraz ze stabilnością i elastycznością systemu Linux. Rozwiązanie to oparte jest o stabilne projekty open source, co pozwala lepiej dostosować produkt do wymagań klienta, a także gwarantuje poprawność działania i wysoką dostępność. Zarafa jako pierwszy produkt typu open source na rynku zaoferował pełną kompatybilność z MAPI, dzięki czemu klient poczty, taki jak MS Outlook mógł być wspierany natywnie oferując pełną funkcjonalność.