Prezentowane rozwiązania

Open source your mind - Open Source Day

Poinformuj znajomego

Prezentowane rozwiązania

logo red hatŚwiatowy lider na rynku dostawców rozwiązań open source. Produkty Red Hat i JBoss pozwalają na podnoszenie wydajności, redukcję kosztów oraz gwarantują jakosć, którą zapewnia wolne oprogramowanie i otwarty kod źródłowy. Czołowe produkty takie jak Red Hat Enterprise Linux czy platforma JBoss od wielu lat zajmują pierwsze miejsca w rankingach produktów open source i zdobywają zaufanie klientów zarówno z sektora enterprise jak i małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Kontakt handlowy:

B2B Sp. z o.o.

Grzegorz Niezgoda

Dyrektor Sprzedaży Wewnętrznej i Logistyki

email: GAN[at]bel.pl


 

EnterpriseDBEnterpriseDB - Wiodący dostawca produktów i usług bazujących na PostgreSQL - najbardziej zaawansowanej bazie danych typu opensource. Jako organizacja Postgres Enterprice wspiera przedsiębiorstwa w odkrywaniu, ewaluacji, tworzeniu, wdrażaniu i rozwoju otwartych baz danych. EnterpriseDB stanowi dobrą alternatywę dla przedsiębiorst ograniczjących koszty Oracle`a.

 

Kontakt handlowy:

Linux Polska Sp. z o.o.

Grzegorz Sułkowski

Dyrektor Handlowy

email: gs[at]linuxpolska.pl


logo Zarafa Zarafa Collaboration Suite to rozwiązanie open source wspomagające prace grupową: email, udostępnianie kalendarza, zadania, notatki. Dostęp do aplikacji odbywa się przez interfejs przeglądarki internetowej przypominający wyglądem i funkcjonalnością interfejs Outlook. Ponadto Zarafa oferuje możliwość wykorzystania programu Outlook lub Thunderbird jako klienta poczty oraz umożliwia prace z urządzeń mobilnych.

 

Kontakt handlowy:

Linux Polska Sp. z o.o.

Grzegorz Sułkowski

Dyrektor Handlowy

email: gs[at]linuxpolska.pl

 Alfresco logo Alfresco jest najbardziej skalowalną platformą stworzoną w technologii Java, która pozwala uzyskać większa wydajność przy wykorzystaniu standardowego sprzętu i oprogramowania. Dzięki temu można m.in. obsłużyć większą liczbę użytkowników na tym samym sprzęcie, obniżyć łączny koszt eksploatacji oraz Łatwo klastrować, łączyć i replikować zawartość dla osiągnięcia wydajności typowej dla technologii Web 2.0

 

Kontakt handlowy:

Linux Polska Sp. z o.o.

Marek Najmajer

Product & Project Manager

email: mn[at]linuxpolska.pl

 


zenoss logoZenoss to nowoczesne, bardzo zaawansowane oprogramowanie służące do aktywnego monitorowania rozbudowanego środowiska infrastruktury IT. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach różniących się funkcjonalnością jak i wsparciem komercyjnym. Zenoss Core – społecznościowy – dynamicznie rozwijający się open sourc'owy wariant oraz Zenoss Enterprise – rozbudowana, oparta o Zenoss Core wersja produktu z wysokiej jakości  komercyjnym wparciem i unikalnymi dodatkowymi.

 

Kontakt handlowy:

Linux Polska Sp. z o.o.

Grzegorz Sułkowski

dyrektor Handlowy

email: gs[at]linuxpolska.pl