Idea Open Source Day

Open source your mind - Open Source Day

Poinformuj znajomego

Idea Open Source Day

Open Source jest dziś największym i najważniejszym nurtem w sektorze IT - albo dasz się ponieść na fali, albo utoniesz próbując płynąć pod prąd...


Konferencja Open Source Day powstała w odpowiedzi na wyraźne życzenie naszych klientów. Stworzona przez nas marka przekształciła się w największe w Polsce wydarzenie poświęcone wolnemu oprogramowaniu. Jest to tylko jeden z wielu wskaźników bardzo dynamicznego wzrostu zainteresowania systemami Open Source.


Każdy z nas na co dzień używa systemów Linux i Open Source mimo, iż nie wszyscy są tego świadomi. Być może mieliśmy z nimi styczność robiąc przelew w banku, który jest naszym klientem, może było to wykupione online ubezpieczenie a może dzwoniliśmy wczoraj do kogoś z telefonu komórkowego zupełnie nie zdając sobie sprawy z tego, że sektor telco już od dawna jest "na Linuksie" a może nawet nasz telefon też ma go w środku?

 

Produkty Open Source już od wielu lat zdobywają sobie uznanie jako połączenie jakości, bezpieczeństa i konkurencyjnej ceny. Potwierdzają to wyniki sprzedaży przekraczane o 100%, ceny akcji podbijane do dwukrotnej ich wartości oraz przede wszystkim nieustający, niepoliczalny wręcz wzrost liczby otwartych projektów i użytkowników tych systemów.

 

Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom nie ograniczamy tematów poruszanych na konferencji tylko do produktów Red Hat i JBoss ale rozbudowujemy jej tematykę o kolejne produkty oparte o Open Source.


Dołącz do nas i bądź na bieżąco!